Zarząd

Teresa Jankowska
Jestem z wykształcenia architektką wnętrz a z wyboru animatorką, superwizorką i edukatorką. Zafascynowana od lat metodą Centrum Aktywności Lokalnej korzystam z niej w swojej pracy. Współpracuję z samorządem i instytucjami samorządowymi, organizacjami pozarządowymi i grupami nieformalnymi w obszarach związanych z animacją społeczną i kulturalną, partycypacją i rewitalizacją oraz ekonomią społeczną.
Mieszkam w Brzeszczach, koło Oświęcimia. W moim mieście najbardziej lubię jego różnorodność: z jednej strony kopalnia węgla a z drugiej Natura 2000.

Anna Miodyńska
Jestem z wykształcenia przyrodniczką, nauczycielką i animatorką. Pracuję w Małopolskim Instytucie Kultury gdzie koordynuję program „Kultura w rozwoju”, którego celem jest rozwijanie kompetencji pracowników lokalnych instytucji kultury. Jako edukatorka i trenerka współpracuję z wieloma instytucjami i organizacjami prowadząc szkolenia, doradzając i – co jest mi najbliższe – wspólnie z zainteresowanymi wypracowując pomysły i rozwiązania problemów.
Mieszkam w Nowej Hucie, która jest częścią Krakowa. W mojej dzielnicy najbardziej doceniam jej przyjazny mieszkańcom układ przestrzenny oraz dobre relacje sąsiedzkie.

Małgorzata Zbroszczyk
Jestem absolwentką informacji naukowej i bibliotekoznawstwa oraz studiów podyplomowych: zarządzania funduszami i projektami UE, administracji publicznej, zarządzania kulturą oraz Szkoły Trenerskiej STOP. Przy okazji pracy w bibliotece zajmuję się działaniami wspierającymi rozwój potencjału małych społeczności, rozwiązywaniem ich problemów oraz integracją mieszkańców wokół zasobów ich miejscowości. Prowadzę szkolenia, pracuję z wolontariuszami i staram się ocalić od zapomnienia świadectwa lokalnej historii i tradycji.
Mieszkam w Płazie, koło Chrzanowa. Lubię spacery z psem po mojej wsi, zwłaszcza w tych rzadkich momentach gdy widoczne są odległe o 100 kilometrów Tatry.

Fotografie: M. A. Święch